top of page

         Adwokat w Park Ridge, IL

     Bankructwo Rozdział 7

Adres:

1420 N. Renaissance Dr.

  (Northwest Highway)

          Pokój 301-D

   Park Ridge, IL 60068

Pytania?

Dzwoń: (847) 699-7500

Praktyka Bankructwa od:                1992r

Mówimy po Polsku i Angielsku

ROZDZIAŁ 7

 

W miarę jak piętrzą się zwolnienia, cięcia pensji i przejęcia własności przez wierzycieli, zadłużeni Amerykanie rozważają ogłoszenie bankructwa, zarówno prywatnego, jak i swoich firm. Liczba wniosków sięgnęła 1 miliona w roku podatkowym zakończonym 30 września 2008, co według administracji sądów amerykańskich oznacza 30-procentowy wzrost w stosunku do tego samego okresu rok wcześniej.

Jest duże prawdopodobieństwo, że te liczby byłyby jeszcze większe, gdyby nie społeczne potępienie dla dłużników, którzy w XVI wieku byli publicznie poniżani i wtrącani do więzień. Pomijając wstyd, prawdą jest, że ogłoszenie bankructwa może być bardzo dobrym pomysłem, bo nie jest powiedziane, że niechęć kredytodawców będzie trwała wiecznie.
 

Informacja o tym, że złożyliśmy wniosek o ogłoszenie bankructwa pozostaje w naszych aktach przez 10 lat, ale w ciągu tego czasu można odzyskać majątek. To, czy będzie to możliwe zależy od historii płatności przed złożeniem wniosku, obecnych dochodów, stosunku długów do przychodu i tego, jak długi zostały spłacone po umorzeniu. Jeśli nie możesz zapłacić rachunków, a długi rosną, to znaczy, że już jesteś bankrutem - mówi Adwokat Daniel Podkowa z Park Ridge, Illinois specjalizujący się w prawie upadłościowym. Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji, to wniosek może być dobrym wyjściem.

W prawie federalnym istnieją trzy znane rozdziały na temat ogłoszenia upadłości.

Rozdział 7 jest najbardziej popularny i różni się w zależności od tego, czy dotyczy osoby indywidualnej czy firmy. Osoby indywidualne mogą uzyskać umorzenie długów (zwykle w ciągu 90 dni) i zatrzymać aktywa obciążone roszczeniami, gdyż w aktywach tych nie ma udziałów. Poza tym osoby indywidualne mogą zatrzymać aktywa nieobciążone, która są chronione prawem stanowym dotyczącym zwolnień.

Przed złożeniem wniosku, możliwość zatrzymania aktywów należy omówić z adwokatem. Firma nie może uzyskać umorzenia długu na podstawie Rozdziału 7, a jej aktywa zostaną wykorzystane do spłacenia wierzycieli. W momencie ogłoszenia bankructwa rozdziału 7, osoba niebędzie nękana przez kredytodawców (wysyłanie listów, lub telefonicznie). Bankructwo rozdziału 7 umożliwia nowy start na twojej drodze finansowej, i odbudowanie na nowo nowej historii kredytowej, zatrzymanie twojej posiadłości, lub samochodu. Twoje długi będą wyczyszczone, i nie musisz płacić za zaległe rachunki.

 

Rozdział 7 eliminuje większość:


- Rachunków medycznych​

- Rachunków za użytki domowe

- Kart Kredytowych

- Wyroków Sądowych

- Zaległych rachunków za podatki

- Potrąceń z pensji

i więcej

 

Nie czekaj dłużej. Dzwoń do doświadczonego adwokata Daniela Podkowy i zacznij nową droge finansową jeszcze dzisiaj.

Aby umówić się na spotkanie, dzwoń:

(847) 699-7500

Twoja Droga Do FiNANSOWEJ WOLNOŚCI

                        Zaczyna Się Tutaj

Jesteśmy jedną z najstarszych Kancelarii Prawnych zajmującą się Bankructwem

ADWOKAT - ROZDZIAŁ 7 BANKRUCTWO - PARK RIDGE, IL

bottom of page